O nás / Co nabízíme 

Naše moto: Zdravá páteř je základem zdravého a radostného života


Pronájem termomasážních lehátek do firem formou zdravotní podpory

- jako zaměstnanecký benefit

Na základě vynikajících zkušeností s Ceragemem Master V3 jsme se rozhodli rozšířit naší nabídku o formu pronájmu termomasážních lehátek pro Office centra a sportovní zařízení, kde dochází u zaměstnanců a sportovců k dlouhodobému zatížení a opotřebování páteře.

Rádi bychom Vám tímto způsobem nabídli spolupráci pro zdravotní podporu Vás a Vašich zaměstnanců formou zapůjčení termomasážních lehátek do Vašich prostor.

Centrum Zdravého těla

V roce 2016 jsme otevřeli v Ostravě rehabilitační (masážní) Centrum Zdravého těla, zaměřující se na revitalizaci zad a páteře pomocí certifikovaného termomasážního lehátka Ceragem. V naší nabídce jsou rovněž osvědčené i jiné přístroje značky Ceragem.


Jaké používáme přístroje?

CERAGEM Master V3 - je automatické termální masážní lehátko kombinující masáž a tlakovou CERAGEM™ masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely. Masážní lehátko je určené pro celkovou regeneraci.
Toto zařízení pomocí interního projektoru pohybujícího se podél páteře pomáhá uvolňovat zádové svaly, zklidňovat nervové dráhy v lidském těle a pomáhá zlepšovat krevní oběh.

CERAGEM Slim Belt - odbourává břišní tuk, procvičuje břišní svaly, zlepšuje krevní oběh, podporuje metabolismus a detoxikaci, posiluje činnost vnitřních orgánů, zlepšuje spánek, je bezpečný a bez vedlejších účinků.

Healax iFoot - pomáhá zlepšovat krevní oběh, činnost orgánů, imunitní systém, detoxikaci, zmírňuje bolesti svalů a kloubů, stres, únavu, křečové žíly.