Ceragem Master V3

Ceragem Master V3

je jediné automatické termomasážní lehátko, které v jedné masáži šité na míru naskenuje Vaši páteř, její délku a zakřivení a poté kombinuje známé techniky jako např. akupresura, moxace, chiropraxe, infrateplo a klasická masáž. Výhodou oproti klasické ruční masáži je 100%  účinnost při každé proceduře.

Ceragem Master V3 léhátko je špičkou ve světě rehabilitačních multifunčních lehátek. Je výsledkem dlouholeté práce vědců, lékařů a konstruktérů. Termomasážní lehátko Ceragem V3 nabízí volbu mezi 12 programy pro masáž, relaxaci a komplexní uvolnění celého organismu.
Externí infra tepelné projektory je možné přiložit na problematické části těla např. močový měchýř, prostata, štítná žláza, čelní dutiny, břicho, koleno, rameno apod.

Je vhodné zejména k napravení a protažení páteře, uvolnění blokace nervového kořene a svalů, do hloubky prohřívá zádové svaly, zklidňuje nervové dráhy v lidském těle a zlepšuje krevní oběh včetně posílení imunitního systému. Díky tomuto principu CERAGEM lehátko upravuje pohyblivost zatuhlého těla a postupně odstraňuje chronické nemoci, bolesti zad a další zdravotní problémy.

Kombinací těchto masážních metod dosahuje rehabilitační lehátko Ceragem vynikajících výsledků již po několikátém použití. Zkušenosti uživatelů potvrzující kvalitu lehátka Ceragem jsou volně přístupné na internetu i na našich stránkách.


5 důvodů proč právě Ceragem Master V3

  • Celistvý masážní systém poskytuje tlakový sken páteře a následuje termomasáž od krční páteře až po kostrč, kdy se uvolňuje tlak meziobratlových plotének, nervů a svalových bloků. Odstraňuje také ztuhlost svalů a šlach podél páteře, čímž páteř vrací zpět do přirozené polohy.
  • Kombinace akupresury (použití tlakových bodů), moxace (řízené prohřívání) umožňuje uvolnění svalů, navrací jim pružnost, pohyblivost, zbavuje bolesti zad, hlavy a dalších orgánů, které jsou v těle nervově propojené s páteří.
  • Podporuje rozšíření cév a dociluje tím lepšího prokrvování tkání a lymfatického oběhu. Zlepšuje dýchání a podporuje trávení.
  • Posiluje přirozenou obranyschopnost, imunitní systém a zkracuje regenerační fázi po vyčerpání, námaze a rekonvalescenci.
  • Působí proti stresu, uvolňuje celotělní napětí a mysl, napomáhá ke zdravému a klidnějšímu spánku.